Через Изюм запустили модернизированную электричку по маршруту Харьков — Бахмут18 февраля в первый рейс отправился инклюзивный электропоезд по маршруту Харьков – Бахмут – Харьков.

Электричка будет проходить 19 станций, среди которых Изюм, Святогорск, Лиман, Северск. Об этом сообщила пресс-служба компании «Укрзалізниця».

Электричка будет курсировать ежедневно, кроме вторника, и отправляться из Харькова в 09:22, прибывать в Бахмут в 13:57. Из Бахмута поезд будет отправляться в 14:45, прибывать в Харьков в 19:25.

На маршруті Харків — Бахмут — Харків курсуватиме електропоїзд, який щойно пройшов модернізацію на Київському електровагоноремонтному заводі. У його складі 10 вагонів, у яких встановлено крісла з покращеними ергономічними властивостями, змонтовано сучасне освітлення, системи звукового та візуального оповіщення пасажирів. Також поїзд пристосований для перевезення маломобільних верств населення та має місця для розміщення велосипедів— прокоментував голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.