В Ізюмі почав працювати фонтан
У центральному парку Ізюма почав працювати фонтан.
Реконструкція фонтану проводилася Харківською підрядною організацією.
В рамках реконструкції було замінено облицювання, встановлено нову систем постійної подачі води, підсвічування.
Недалеко від фонтану планується встановити лавку для закоханих у вигляді серця, на території всього парку будуть встановлені нові лавочки, урни, проведено освітлення – повідомив директор КП «Благоустрій міста Ізюма» Юрій Бриль.
Реконструкцію центральної частини парку очікується закінчити до 31 грудня.

Leave a Reply