Відбувся концерт для поліцейських і місцевих  на горі Крем'янець (світлини)Українські артисти відвідали місто Ізюм і дали концерт для поліцейських і місцевих мешканців на горі Крем’янець.

Народна артистка України Наталя Могилевська, харків’янин Міша Крупін, артисти 95 кварталу виступили на горі Кременць під відкритим небом. Про це повідомили в Нацполіції, пише Ізюм Інформаційний.

Поліцейські прийшли на концерт у свій вільний час.

Для ізюмчан, які пережили страшні часи окупації, російські бомбардування, тривале життя в підвалах, смерті близьких, виступи українського культурного десанту стали ще одним маркером, що Ізюм – це Україна. І повернення рашистів на українську землю не буде.

Виступи артистів постійно супроводжувалися аплодисментами, люди співали і танцювали разом з українськими виконавцями. На завершення у виконанні артистів і глядачів прозвучав Гімн України.

Відбувся концерт для поліцейських і місцевих  на горі Крем'янець (світлини) Відбувся концерт для поліцейських і місцевих  на горі Крем'янець (світлини) Відбувся концерт для поліцейських і місцевих  на горі Крем'янець (світлини) Відбувся концерт для поліцейських і місцевих  на горі Крем'янець (світлини) Відбувся концерт для поліцейських і місцевих  на горі Крем'янець (світлини) Відбувся концерт для поліцейських і місцевих  на горі Крем'янець (світлини)