Хлібопічка у Харківській області - свіжа випічка у кожної бабусіВійна та хліб. Кожна людина яка відчула наслідки війни знає, що хліб рятує від голоду. Селяні печуть для себе хліб та пиріжки у хлібопічках.

Багато людей у Харківській області живуть за межею бідності, особливо це люди старшого віку. Виживають за допомогою благодійників, які надають продуктові набори, а там є все и макарони и крупи, консерви, борошно, олія та багато іншого.

Пенсії не вистачає навіть на потрібні речі, розповідає Ніна Степанівна: ліки, комунальні послуги та інше, все дорожчає, а грошей немає.

Більшість сел в області зруйновані повністю або частково, але електрикам вдалося відновити світло майже кругом. І тут, багато хто, згадав про свої чудо печі для хлібу.

Борошно є, хлібопічка є – значить і хліб буде. Запашна, свіжа майже як у дитинстві в бабусі у печі.

Можливість поласувати свіжим хлібом з’явилась майже у кожного. Як говорить пенсіонерка Ніна Степанівна – хліб є, і в магазин привозять, і інколи в сільраді безкоштовно роздають. А гроші – де їх брати, а гуманітарна допомога рятує. 

Хлібопічка у Харківській області - свіжа випічка у кожної бабусіДомашній хліб – це допомога пенсіонерам. Благодійне борошно – це економія грошей. Свіжа випічка – нагадує смаки з дитинства.

Для приготування хліба бабусям потрібні лише – борошно, олія, цукор, сіль, дріжджі та оцт. 

Декілька років не використання хлібопічок в звичному побуті, призводе до їх поломок, але це не проблема для місцевих майстрів техніки.

З початку війни українці допомагають військовим, які захищають нашу державу від ворога, що прийшов на наші землі. Жителі сел Ізюмського району активно долучилися до цієї допомоги. Місцеві жителі збирають необхідні продукти та речі для відправлення вантажів у “гарячі” регіони нашої держави, а також печуть домашній хліб для військових, пиріжки та інше.