Російський майор застрелив жінку в Ізюмі через ревнощі: подробиці слідстваСлідчі знайшли російського майора, який вбив українку з Івано-Франківську.

Марія, 36 років. Незадовго до 24 лютого переїхала жити до чоловіка в Ізюм. Під час повномасштабного вторгнення виїхати додому в неї не вийшло, і вона залишилась. У травні, коли місто було окуповане, до Марії почали залицятися російські офіцери – розповідали їй, як “заберуть її до рф, подалі від війни”. Більш того, ці офіцери почали ревнувати Марію один до одного. Про це повідомив начальник слідчого управління ГУ Нацполіції в Харківській області Сергій Болвінов.

Другого червня, вдень, Марія підійшла до штабу росіян – там був Wi-Fi, який їх був необхідний для зв’язку з родичами. Зі штабу вийшов п’яний майор Олександр, один з тих, хто ревнував Марію. Він вистрілив Марії у груди прямо посеред дня, при цьому були свідки. Жінка померла одразу на місці.

Слідчі весь цей час збирали докази та спілкувались зі свідками – і нам вдалося ідентифікувати цього майора-вбивцю – його звати Олександр, йому 39 років, громадянин рф, – повідомив Болвінов.

Окупант більше не зможе виїхати з болота – в будь-якій цивілізованій країні він одразу ж буде заарештований та направлений до України, де його чекатиме суд.

Російський майор застрелив жінку в Ізюмі через ревнощі: подробиці слідства