6 лет тюрьмы за  незаконную вырубку деревьев в лесопосадке13 травня 2020 року Ізюмським міськрайонним судом Харківської області винесений вирок за незаконну вирубку дерев.

Судом встановлено, що 23-річний чоловік, маючи непогашену судимість за умисний злочин, у листопаді 2019 року, перебуваючи у лісопосадці, яка розташована біля села Дібровний Барвінківського району, не маючи спеціального дозволу на використання лісових ресурсів, здійснив незаконну вирубку 48 сироростучих дерев породи «акація».

Зазначеними протиправними діями обвинувачений чоловік, завдав державі суттєвої матеріальної шкоди на загальну суму понад 122 199 грн.

За результатами повного та всебічного судового розгляду, беручи до уваги те, що маючи судимості, громадянин на шлях виправлення не став, і через незначний проміжок часу вчинив новий злочин – злочин, що спричинило тяжкі наслідки, суд постановив визнати обвинуваченого винним і призначив йому покарання у вигляді 6 років позбавлення волі, взявши його під варту в залі суду.

Джерело: Прес-служба суду