У Харківській області загинуло 53 дитиниЗа інформацією харківських ювенальних прокурорів, російські військові забрали життя 53 дітей. Зазнали поранень 159.

30 серпня внаслідок артилерійського обстрілу Шевченківського району м. Харкова отримала поранення 6-річна дівчинка. Повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

17 серпня військові РФ цинічно обстріляли заздалегідь крилатою ракетою «Іскандер 9М727» гуртожиток у Салтівському районі м. Харкова. Загинула дівчинка 12 років.

Також одна з ракет потрапила до приватного сектору Краснограда. Під час вибуху будинку в одній кімнаті знаходилася родина. Батьки загинули, а дівчину вибуховою хвилею викинуло у двір. Дитина отримала поранення.

Регулярними бомбардуваннями та обстрілами об’єктів цивільної інфраструктури та житлових кварталів у Харкові пошкоджено 248 навчальних закладів, повністю знищено – 21.

На території області, за попередніми даними, внаслідок обстрілу пошкоджено 202 навчальні заклади, 27 знищено повністю.

Також на території Харкова та області пошкоджено будинки 74 закладів професійно-технічної та вищої освіти.

Ці дані не є остаточними, оскільки відсутня можливість огляду місць обстрілів у районах активних бойових дій та на тимчасово окупованих територіях.

У Харківській області загинуло 53 дитини