Ізюмі перепоховали 21 людину з масового поховання в лісіВ Ізюмі на Харківщині перепоховали 21 людину, виявлену на масовому стихійному кладовищі.

Про поховання стало відомо після звільнення міста у вересні 2022 року. З могил вилучили 451 тіло. За майже пів року після деокупації Ізюма імена ще 143 людей, яких ексгумували, лишаються невідомими.

Перепоховання здійснюють на всіх цвинтарях, крім центрального — він не розмінований, розповів Суспільне Харків заступник начальника місцевої військової адміністрації Володимир Мацокін.

На 8 лютого в Ізюмі перепоховали 21 людину з масового поховання в лісі. Оплачує ритуальні послуги місцевий бюджет, на це спрямували понад мільйон гривень, каже заступник начальника Ізюмської військової адміністрації Володимир Мацокін.

“Єдине місце, де ми зараз не ховаємо людей, — це центральне кладовище, найбільш старовинне в місті. Воно розташоване на схилі гори Крем’янець. Там неможливо ховати, це пов’язано з дуже високим ступенем мінної небезпеки”, — пояснює Володимир Мацокін.