2024 рік – Рік Зеленого Дерев'яного ДраконаМогутній, благородний та успішний – 2024 рік Зеленого Дерев’яного Дракона.

За східним календарем, 2024 рік буде роком Зеленого Дерев’яного Дракона. Він розпочнеться 10 лютого 2024 року і завершиться 28 січня 2025 року.

Дракон — це міфічна тварина, яка символізує силу, могутність, удачу та успіх. Він також є символом творчості, інновацій та нових починань. А от дерево символізує силу, міцність та опору.

Оскільки 2024 рік пройде під покровительством Зеленого Дерев’яного Дракона, головним кольором року буде зелений, смарагдовий та всі їхні відтінки. Зелений колір у китайській культурі асоціюється з ростом, розвитком та новими можливостями.

Яким буде 2024 рік Дракона

Рік Зеленого Дерев’яного Дракона обіцяє бути роком нових починань, успіху та благополуччя. Це час для реалізації своїх планів і цілей, для творчості та нових і нестандартних рішень. Не бійтеся мріяти і прагнути до своїх цілей. Дракон допоможе Вам досягти успіху!

Як залучити удачу в рік Дракона

  • Носіть одяг або аксесуари зеленого кольору;
  • Прикрашайте свій будинок або робоче місце зеленими рослинами;
  • Виберіть собі талісман у вигляді дракона;
  • Будьте активними, наполегливими та оптимістичними.

Традиційні обряди, які проводять у Китаї напередодні Нового року

  • Очищення будинку. Перед Новим роком китайці прибирають свій будинок, щоб позбутися усього старого та непотрібного. Цей обряд символізує початок нового етапу в житті.
  • Купівля нових речей. Китайці вважають, що покупки напередодні Нового року приносять удачу. Тому вони купують собі нові речі, такі як одяг, взуття, електроніка тощо.
  • Створення листівок з побажаннями. Китайці пишуть листівки з побажаннями своїм близьким і друзям напередодні Нового року. Ці листівки символізують дружбу та любов.

Особливості людей, народжених у рік Зеленого Дерев’яного Дракона

2024 рік – Рік Зеленого Дерев'яного ДраконаЛюди, що з’явилися на світ у Рік Дракона, володіють гарними розумовими здібностями, силою волі й витривалістю. Найбільш виразні риси їхнього характеру — це чесність, справедливість та вміння тримати слово. Загалом всі “дракони” сильні особистості, яким нерідко вдається досягнути успіху у кар’єрі та водночас визнання серед колег й керівництва. Але ніякі досягнення не здатні змінити доброти та співчутливості, якими наділені ці люди. Тож їм можна довіряти й не боятися, що вони почнуть глузувати з чиїхось невдач. Навпаки, народжені у цей рік одразу протягнуть руку допомоги й поділяться вдачею.