Головний корпус Ізюмської ЦМЛ Піщанської Богоматері отрима фінансування на відновлення125 тисяч євро зібрав та передав на відновлення зруйнованої росіянами ЦМЛ Піщанської Богоматері Ізюма через фонд першої леді Олени Зеленської французький кінорежисер Мішель Азанавічіус.

Щоб допомогти українцям, Азанавічіус організував благодійний аукціон, на який передали свої особисті речі кінозірки з усього світу, повідомляється на сторінці фонду Олени Зеленської у Facebook.

125 тисяч євро передасть французький кінорежисер на ремонт ЦМЛ Піщанської Богоматері - ІзюмаФранцузький кінорежисер Мішель Азанавічіус зібрав та пожертвував 125 тисяч євро фонду Олени Зеленської. Кошти підуть на відбудову Центральної міської лікарні в Ізіумі. До повноцінного вторгнення лікарня була центральним медичним закладом для майже 150 тисяч осіб..

Щоб допомогти людям в Україні, Мішель Хазанавічіус організував благодійний аукціон, де представники кіноіндустрії по всьому світу виставили свої кошто Tom Hanks друкарська машинка з його особистої колекції, Catherine Deneuve індивідуальна справа марнославства, фото Алена Делона з La Piscine надруковані на дереві, і Natalie_Portman підписані рідкісні пла Кожен лот перетворився на внесок у безцінну майбутню роботу лікарів Ізюмської міської лікарні.

“Стійкість, героїзм, людяність, хоробрість, солідарність – я вважаю, що це історії, які потрібні людям Саме ці цінності дали змогу вашій країні перемогти велику і могутню Росію. Нам потрібні ці цінності. Нам потрібно вірити, що вони все ще існують і бачити, що вони цінні в цьому світі”, – сказав Мішель Азанавічіус.