Мэр Изюма поздравил всех с новогодними праздникамиШановні жителі Ізюмської міської ОТГ!
Від щирого серця вітаю вас із довгоочікуваними і світлими святами –
Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Ось і відходить в історію, у минуле ще один рік, традиційно сповнений надій, перемог, випробувань, планів. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2019-й був плідним, швидким, по-сучасному мобільним, результативним, насиченим важливими для кожного з нас подіями. Він нікого не залишив байдужим, бо подарував радість зустрічей, відкриттів, досягнень та досвіду. За минулий рік зроблено чимало для того, щоб жителям нашої новоствореної Ізюмської міської об’єднаної територіальної громади жилося ще комфортніше та зручніше.

І у 2020-й ми входимо із новими сподіваннями – на подальші добрі зміни, на краще життя для себе, своєї родини та своєї рідної землі. Чи справдяться вони – залежить, передусім, від кожного з нас: від нашої мудрості, відповідальності, життєвої позиції та щоденної копіткої праці. 

Тож нехай рік прийдешній принесе вам, дорогі земляки, лише радість та щастя. Нехай 2020-й буде щедрим на здійснення планів і сподівань, додасть сил, здоров’я й оптимізму, впевненості та стабільності. Нехай чарівні новорічні дзвони та тепло різдвяної зірки добром та спокоєм заповнять ваші домівки та серця.

Миру й достатку вашим родинам!

Щасливого Нового року та веселих Різдвяних свят!

Валерій Марченко,
Ізюмський міський голова